top of page

טיול לאומבריה טוסקנה

נצא למסע מרגש ומפתיע באזור החושני של איטליה.

נהנה מאוכל שבישלו  מהמצרכים הטריים ביותר ובידי טבחים הנאמנים למסורת הבישול האיטלקי.

 

ניסע בדרכים מפותלות בין כרמים ועצי זית, נבקר במסעדות מקומיות וחוות חקלאיות וכמובן באתרים הסטוריים.אומבריה טוסקנה - טיול בוטיק כולל פירנצה ורומא

 5 לילות 6 ימים מלאים 

כולל אירוח ביקב, א.ערב, קורס בישול+ארוחה

 ספולטו, אסיזי, ספלו, פרוג'ה ,פירנצה, סן ג'מיניאנו ,סיינה, רומא


 

יום 1: ת'א -  רומא - ספולטו - חווה חקלאית

נמריא מת"א לרומא בטיסת בוקר.

נצא בנסיעה לספולטו  עיר עתיקה ויפהפיה הבנויה על גבעה ומוקפת בירוק והיא מוקד יציאה לטיולים באזור. בחדשי הקיץ מארחת העיר פסטיבל אומנויות בינלאומי. נסייר בעיר העתיקה.

נמשיך  לביקור ביקב מקומי  שם יארחו אותנו בליווי כוס יין וטעימות. אחה"צ נגיע לחווה החקלאית, קבלת חדרים וארוחת ערב בחווה.


יום 2: חווה - אסיזי - ספלו - קורס בישול - חווה חקלאית

לאחר ארוחת בוקר בחווה נצא לסיור באסיזי,עיר הולדתו של פרנצ'סקוס הקדוש, ממוקמת במחצית הדרך    להר סובאזיו, מוקפת עצי זיתים לרוב ומסביב לה שדות מעובדים יפהפיים . נבקר בבזיליקה המורכבת משתי כנסיות הבנויות זו על זו ובהן ציורי קיר המתארים את חייו של פרנסיס. נטייל בסימטאותיה העתיקות של אסיזי.

נמשיך לביקור בספלו, עיר ימי ביניימית קטנה, עם בתים הבנויים באבן ורדרדה, נוף ואווירה וציורי קיר אמנותיים בכנסיותיה. למרות קרבתה לאסיזי ולספולטו, העיר נותרה שלווה ושקטה. 

בהמשך נערוך קורס בישול + ארוחת ערב שהוכנה בקורס .

לינה בחווה.

 

יום 3: חווה חקלאית- פרוג'ה - פירנצה

  אחרי ארוחת בוקר נעזוב את החווה.   נבקר בפרוג'ה, בירת מחוז אומבריה, עיר ימי בניימית מקסימה ומוקפת   חומה, עם מבנים היסטוריים, כיכרות מלאות חיים, בתי קפה תוססים ושוקולד מצוין. 

נמשיך בנסיעה לפירנצה, העיר פירנצה שוכנת על שפת נהר הארנו והיא מוקפת בנופים המקסימים של חבל טוסקנה היפה, שהיא בירתו. זוהי אחת הערים היפות ביותר באיטליה ובאירופה כולה ולאורך ההיסטוריה חיו בה השמות הגדולים בעולם התרבות - מיכאלאנג'לו, דאנטה ומקיאוולי.

קבלת חדרים במלון בפירנצה. סיור ערב בעיר+ארוחת ערב חופשית

 

 

 

יום 4: פירנצה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסייר בעיר נראה את הדואומו, קתדרלת העיר המרהיבה ובית ההטבלה שמולו, ארמון וקיו וגשר וקיו, שהוא אחד מסמליה הבולטים של פירנצה. מלבד כל אלה, נשוטט בהנאה בכיכרות היפות, הסמטאות הקסומות והרחובות היפים של העיר.

 

 


 

יום 5: פירנצה - סאן ג'מיניאנו - סיינה -שדה תעופה

אחרי ארוחת הבוקר נעזוב את המלון בפירנצה ונצא בנסיעה לסאן ג'מיניאנו,  עיירה מוקפת חומה מימי הביניים על גבעה בגובה של 334 מטר.. העיירה ידועה במיבנים מימי הביניים השוכנים בה, ובמיוחד במגדלים הניראים למרחוק. מבני העיר שמורים היטב ומהווים דוגמה לאדריכלות רומנסקית וגותית.  נטעם מהגלידה הנחשבת לטובה בעולם נטייל בסימטאות וננשום את האווירה המיוחדת.

 

נמשיך בנסיעה לסיינה  עיר יפה הבולטת למרחוק בזכות גגותיה האדומים, המעטרים שלוש גבעות עגלגלות.  בין חומותיה העתיקות מסתתרים אוצרות אמנות ותרבות מרובים. בימי הביניים היתה זו אחת הערים העשירות, המצליחות והגדולות באירופה. העיר העתיקה של סיינה הוכרזה כאתר מורשת עולמי על ידי אונסק"ו .פעמיים בשנה, בחודשים יולי ואוגוסט, מתקיים בעיר מירוץ הסוסים המסורתי , ארוע גדול שהחל את דרכו בימי הביניים, במהלכו מקיפים רוכבי סוסים את פיאצה דל קאמפו.

לאחר הביקור בסיינה נצא בנסיעה לרומא.

קבלת חדרים, סיור ערב בעיר וארוחת ערב חופשית.

 

יום 6: רומא - תל -אביב

אחרי ארוחת בוקר נצא לסייר בכיכרות רומא המפורסמות : כיכר המשאלות, המדרגות הספרדיות, כיכר ונציה, כיכר נבונה ועוד….

לקראת ערב נצא לשדה התעופה לטיסת לילה לתל - אביב

bottom of page